15 Mayıs 2013 Çarşamba

uzun bir aradan sonra merhaba

Bayadır yazmıyordum buraya daha doğrusu yazacak bişey bulamamıştım yazmak istememiştim keyfim yoktu belkim de ondan. Sınav beni fazlasıyla geriyor. Değişiklik istiyorum öyle abartılacak şeyler de değil aslında ufak tefek yenilikler fena olmaz gibime geliyo.

Lisedeyken yani geçen sene şu lise bitse kurtulsam şurdan diyodum aslında arkadaşlarım ortamım sınıfım da iyiydi ama illa bi memnuniyetsizlik olacak ya bitsin istiyodum. Şimdi de ara sıra keşke o anlara geri dönebilsem dediğimde oluyo. İnsanoğlu işte hep elinde olmayanı ister, bulunduğu anın değerini bilmez de geçmiş veya gelecek zamana özlem duyar durur.

Aslında şuan bile ne yazacağımı bilemiyorum tuhaf hallerdeyim. Yanımda olmasını istedğim özel insanlar uzakta içimde tuhaf bi özlem var nasıl desem onlarla yaşadığım anlar aklıma geldikçe boğazım düğümleniyo bi yumru oluşuyo sanki. Allaha şükürler olsun ki ailem yanımda.

1 hafta önce güzel bi alışveriş yaptım rahatladım mutlu oldum ama alamadıklarımda aklım kalmadı desem yalan olur şimdi onları almak için planlar yapıyorum. Eee malum memur çocuğuyuz sonuçta :) Aldıklarımın fotoğraflarını belki koyarım buraya belli  mi olur.

Şu sıralar aklımda el işleri yani şimdiki adıyla moda olan dıy projeleri dönüp duruyo. Kısmet hangisini yaparım ne zaman yaparım belli olmaz. Neyse efendim şimdilik bu kadar yeter.

Hoşçakalın..Bu şarkıda yanında olmayan insanlara özlem duyan herkese gelsin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder